Parkiety Warszawa

Polecane parkiety ze sklepu

pic
pic
pic
pic
pic
pic

Pełna oferta sklepu

Szczególnie polecane parkiety:

 

picParkiety egzotyczne picParkiet Dąb picPariet Jesion

Odwiedź nas

  

Strefa Parkietu

ul. Powstańców Śląskich 124 paw. 204/205

01-466 Warszawa

vis a vis Carrefour Bemowo

 

Tel/Fax:     0-22 634 17 45

Tel. kom.  +48 694 061 833

Tel. kom.  +48 880 781 056

  

info@strefaparkietu.pl

Mapa dojazdu

O firmie Strefa Parkietu

Podłoga to jeden z najważniejszych elementów w mieszkaniu. Tworzy klimat, podkreśla styl wnętrza, jest także fantastycznym tłem dla mebli i dodatków dekoracyjnych. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży - dzięki temu, że stawiamy na wysoką jakość możemy poszczycić się dużym gronem zadowolonych klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i wykończeniu parkietów z litego drewna egzotycznego oraz europejskiego. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę - począwszy od fachowego doradztwa, wyceny, przez dobór i montaż parkietu. Posiadamy najnowocześniejsze maszyny, wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, a na swoim koncie mamy setki realizacji. W ofercie mieści się ponad 150 wzorów parkietu z blisko 50 gatunków drzew z całego świata, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować najbogatszy wachlarz możliwości kolorystycznych i estetycznych wykorzystania parkietu (deska dąb, orzech, deska jesion, merbau, akacja, jatoba, bambus i wiele innych). Dodatkowo dzięki współpracy z wiodącymi producentami chemii do parkietu zapewniamy najwyższą jakość.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego. Tutaj przekonają się Państwo o pięknie naturalnego drewna. Znajdą tu państwo ekspozycję z wzorami parkietów oraz zasięgną profesjonalnej i fachowej informacji. Na załączonych zdjęciach przedstawiamy nasze przykładowe realizacje. Uzupełnieniem naszej oferty są listwy przypodłogowe drewniane, fornirowane i MDF, schody wykonywane na zamówienie, deski tarasowe oraz gotowe parkiety lakierowane.

Copyrights © STREFA PARKIETU WARSZAWA 2011